قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس‌های سایت استخدامی “کارخوب” مطالعه بفرمایید.

قوانین عمومی

• مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری مندرج در فرم مشخصات، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات “کارخوب” اقدام کند.
• توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت کار ۱۱۸ از سوی کاربر است، لذا در صورت ثبت‌ سفارشات و پرداخت هزینه‌های مربوطه و دریافت ایمیل تایید و کد رهگیری، امکان لغو سفارشات و درخواست عودت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.
• در صورتی که در قوانین مندرج، خدمات و سرویس‌های ارائه شده تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی

• هنگامی که شما از خدمات و سرویس‌های سایت استخدامی “کارخوب” استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به “کارخوب” ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که “کارخوب” به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
• آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در فرم مشخصات خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.
• ما با هیچ روش دیگری جز آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت و مندرج در بخش تماس با ما، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

• “کارخوب” به اطلاعات شخصی ارسال شده کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
• همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات “کارخوب” مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط “کارخوب” جزئی از اموال “کارخوب” محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار “کارخوب” است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت استخدامی “کارخوب” محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و انتشار آگهی های استخدامی

• “کارخوب” به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
در تراکنش‌های موفق کد رهگیری و فاکتور خرید مربوطه نمایش و ذخیره شده و سفارش در صف پردازش قرار می‌گیرد.
• تراکشنهای موفق در سیستم ذخیره شده و کاربر میتواند با مراجعه به صفحه تاریخچه پرداخت در پنل کاربری، لیست اطلاعات پرداختهایی که در گذشته انجام داده را ببیند.
• در تراکنش‌های ناموفق، سیستم به صورت اتوماتیک با اعلام به کاربر، وی را مطلع ساخته و فاکتوری صادر نمی‌گردد لذا کاربران محترم توجه داشته باشند تنها در صورت دریافت کد رهگیری و فاکتور مربوطه سفارشات آن‌ها به طور موفق در سیستم ثبت گردیده و در سایر موارد از طریق بخش تماس با ما مشکل تراکنش خود را مطرح بفرمایند.
• در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی محصولات و خدمات موجود در سایت استخدامی “کارخوب” ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای “کارخوب” محفوظ است. “کارخوب” در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت “کارخوب” می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
• اگر سفارش آگهی قابل انتشار نباشد، “کارخوب” موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌‌‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، “کارخوب” هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تماس با ما

شعبه تهران 
پرند – فاز 5 – خیابان امام رضا – زنبق 3 – بلوک بی 110
شعبه مرکزی
پرندک – خیابان مخابرات – تقاطع خیابان معلم
09120258033
info@kaarekhoob.com

logo-samandehi

خبرنامه