درباره ما

درباره ی ما

وب سایت “کارخوب” با راه اندازی سرویس هوشمند ارسال آگهی در کشور و اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیربط، تمامی اخبار، آگهی ه”کارخوب” ی محلی و کشوری را چند لحظه پس از اعلام و انتشار و گرفتن تأییدیه صحت آنها، در پایگاه اینترنتی خود تجمیع و بازنشر نموده و پس از تفکیک آنها براساس رشته تحصیلی، تخصص کاری و شهر و استان به کاربران متقاضی خود پیام و ایمیل می نماید.

0
آگهی
1
رزومه
7
شرکت
0
درخواست استخدام

درباره کارخوب

همانطور که می دانید کسب اطلاع سریع و به موقع از آخرین اخبار، فراخوان های جذب نیرو و آگهی ”کارخوب” محلی و کشوری، مهمترین گام در جهت پیدا کردن شغل و استخدام شدن است.

امروزه به دلیل کثرت منابع خبری کاغذی و یا اینترنتی، روزنامه ها، نیازمندی ها، جراید محلی و سراسری، سایت ها و … بطور حتم یک فرد قادر به تهیه، بررسی و اطلاع به هنگام از کلیه اخبار، آگهی ها و فراخوان ها و نحوه اقدام برای آنها نیست. تیم “کارخوب” به جای کاربران تمام روزنامه ها، نیازمندی ها، وب سایت ارگانهای دولتی و خصوصی و کلیه منابع اخبار و آگهی ”کارخوب” موثق و معتبر را بررسی می کند و پس از تفکیک آنها براساس رشته تحصیلی، تخصص کاری و شهر و استان به کاربران متقاضی خود پیام و ایمیل می نماید. بدیهی است کاربران با استفاده از خدمات سایت “کارخوب”، به موقع از آگهی ”کارخوب” جراید، روزنامه ها، سایت ها و سایر منابع اخبار و آگهی مطلع می شوند.

کار خوب چه پیشنهادی دارد

با کمک وب سایت کار خوب شغل آینده خود را پیدا کنید

ذخیره فرصت های شغلی
فرصت های شغلی مورد نظر خود را ذخیره (بوکمارک) نمایید تا درصورت لزوم در آینده آنها را بررسی وبرای آنها درخواست ارسال نمایید.

عضویت سریع و رایگان

تنها با صرف چند ثانیه و به سادگی با وارد کردن ایمیل و کلمه عبور در “کارخوب” عضو شده و با پیوستن به خانواده بزرگ “کارخوب”، از امکانات سایت  به صورت کامل بهره مند شوید

شبکه های اجتماعی

شما می توانید با پیگیری صفحات “کارخوب” از گلچین  آگهی های استخدامی و مطالب آموزشی بهره مند شوید و جزیی از خانواده ی “کارخوب” باشید

جستجوی مشاغل و فیلتر نتایج
شما می توانید از میان هزاران فرصت شغلی بر اساس مهارت، رشته، کلمه کلیدی و شهر جستجو نمایید و نتایج را تا رسیدن به نتایج مطلوب فیلتر نمایید

ذکر نکات زیر درباره سایت و استفاده از آن ضروری می نماید:

  • “کارخوب” تولید کننده خبر نیست بلکه اخبار و آگهی ها را از جراید، نیازمندی ها، خبرگزاری ها و سایت های مراکز دولتی و خصوصی مورد تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی جمع آوری، تجمیع و بازنشر می نماید.
  • “کارخوب” تنها خدمات اطلاع رسانی و آگهی ارائه می نماید و به هیچ عنوان کاریابی نیست.برای استفاده از خدمات کاریابی و مشاوره شغلی به کاریابی های مجاز کشور مراجعه نمائید.
  • نمونه سوالات ارائه شده در سایت حاصل تلاش تیم آموزشی “کارخوب” بوده و به صورت پیشنهادی جهت مطالعه و کسب آمادگی جهت حضور در آزمون ”کارخوب” ارائه شده است.
  • “کارخوب” دارای کلیه مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت و معدن و تجارت در حوزه فعالیت اش بوده و مستندات آن نزد سایت موجود و محفوظ است.
  • “کارخوب” تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و کلیه ضوابط جاری کشوری در حوزه وب سایت های ثبت شده را اجرا مینماید.

تماس با ما

شعبه تهران 
پرند – فاز 5 – خیابان امام رضا – زنبق 3 – بلوک بی 110
شعبه مرکزی
پرندک – خیابان مخابرات – تقاطع خیابان معلم
09120258033
info@kaarekhoob.com

logo-samandehi

خبرنامه